KAPI SİSTEMLERİ

KAPI SİSTEMLERİ Standart ya da ihtiyacınıza özel olarak tasarım ve üretimini yaptığımız dış mekan kapılarını güvenle kullanabilirsiniz.  Kapılarımız; istenmesi halinde otomasyon ürünleri ile otomatik hale getirilebileceği gibi manuel kullanıma uygundur. Alternatifli kilitleme sistemleri ile tercihinize göre imal edilir. Fabrika, villa, okul, arazi, bahçe  gibi dış mekan kullanım alanları bulunan kapıları kayar/sürgülü, tek ya da çift kanatlı, personel ya da araç kapısı olarak sınıflandırmak mümkündür. Kapı kasaları çelik  profillerden üretilmekte olup; kapının  iç yapısı Hasır Tel, Panel Çit, Dekoratif Ferforje Kapılar, Çubuk Profil, Dekoratif yada Baskılı Sac ürünlerinden zevk ve ihtiyacınıza göre her renk ve her ölçüde yapılmaktadır.

Sürgülü (Raylı) Kapılar Ürünü Hakkında BilgilerSürgülü (Raylı) Kapılar; 50x50x2mm ve 60x60x2mm Profil veya 48lik 2mm boru  çerçeveden kasa yapılarak içerisine Panel Çit, Sac, Delikli Sac veya Profil kaynatılır. Kapı boyutlarına göre daha geniş ve kalın profiller de kullanılmaktadır. Profillerde siyah ham malzeme kullanılmaktadır. Kasaya Panel Çit kaynatıldıktan sonra son olarak Antipas + Boya uygulanmaktadır. Fırına girebilecek boyutlarda ise elektrostatik fırın boya işlemi de yapılmaktadır.
Sürgülü (Raylı) Kapılar ÖzellikleriYükseklik 75cm- 100cm- 120cm- 150cm 180cm- 200cm- 250cmUzunluk 2 mt ile 15 mt arasında imalat yapılabilmektedir.Kapı İçi Panelçit – Hasırçit – Sac – FerforjeKaplama Antipas + Boya veya Statik Boya

 

Yorumlara kapalıdır